Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. jakości

DYWIDAG - SYSTEMS INTERNATIONAL sp. z o.o.O firmie

  • Hallera 78, Ruda Śląska
    Ruda Śląska, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DYWIDAG - SYSTEMS INTERNATIONAL sp. z o.o.

Hallera 78

Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakości (pomiary, ocena wizualna, testy) kupowanych materiałów, wyrobów w trakcie produkcji i wyrobu finalnego,

  • raportowanie wyników badań z przeprowadzonych kontroli,

  • blokowanie wyrobów niezgodnych z wymaganiami oraz odpowiednie ich znakowanie,

  • sporządzanie instrukcji kontroli dla komponentów na podstawie planu kontroli,

  • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym,

  • wspieranie działań związanych z rozwiązywaniem problemów jakościowych, ciągłym doskonaleniem i rozwojem systemu zarządzania jakością,

  • przestrzeganie instrukcji BHP i przepisów prawa,

  • zgłaszanie sugestii doskonalenia standardów BHP,

  • nadzór nad dokumentacją z podejmowanych działań,

  • współpraca z innymi działami organizacji,

  • raportowanie wyników oraz eskalacja problemów,

  • aktywny udział w procesie budowania i rozwijania procedur i instrukcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenia minimum technicznego popartego doświadczeniem,

  • komunikatywności,

  • doświadczenia w kontroli jakości lub laboratorium pomiarowym,

  • umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami kontrolno-pomiarowymi,

  • dobrej znajomości programów MS Office,

  • umiejętności czytania rysunku technicznego,

  • dyspozycyjności do podróży służbowych, również poza granice kraju,

  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • umiejętności kontroli wzrokowej,

  • prawa jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w kontroli twardości i chropowatości stali,

  • doświadczenie w kontrolach wytrzymałościowych stali,

  • doświadczenie w kontroli jakości dostaw,

  • wyższe wykształcenie (lub w trakcie nauki).

To oferujemy

  • zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie, będącej jednym z liderów w swojej kategorii,

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole,

  • program wdrożeniowy,

  • umowę o pracę,

  • pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym:

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie pracownicze.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

DYWIDAG to międzynarodowe przedsiębiorstwo budowlane. Współpracujemy z organami rządowymi, właścicielami aktywów, firmami budowlanymi oraz biurami projektowymi w celu wsparcia projektów infrastrukturalnych.

Nasze systemy można znaleźć w międzynarodowych projektach, np. The Golden Gate Bridge, Kanale Panamskim, moście Kap Shui Mun w Hongkongu czy Freedom Tower w Nowym Jorku.

Obecnie wdrażamy nowe projekty w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania.

Inwestujemy w zakup innowacyjnych technologii oraz rozwój pracowników.

Jeśli jesteś osobą otwartą, chętnie się uczysz i cenisz sobie pracę zespołową, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy