Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości

Billennium S.A.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie innych działów spółki w zakresie tworzenia, utrzymania i aktualizacji dokumentacji zintegrowanego systemu zarządzania

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych na zgodność z normami ISO

  • Administracja repozytorium dokumentów systemu zarządzania w systemie Sharepoint

  • Wsparcie w nadzorowaniu działań korygujących oraz planu postępowania z ryzykiem

  • Wsparcie dla właścicieli procesów w zakresie zarządzania ryzykiem

  • Analiza wskaźników KPI

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • 2 lata doświadczenia w dziale jakości

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, umiejętność prezentacji i przekazywania wiedzy,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Umiejętność tworzenia procedur i innej dokumentacji systemowej

  • Umiejętność mapowania procesów w notacji BPMN

  • Umiejętność przeprowadzania audytów wewnętrznych na zgodność z normami ISO – wymagany certyfikat audytora ISO 9001:2015, mile widziane certyfikaty audytora ISO 20000-1 oraz ISO 27001.

  • Znajomość programów pakietu Microsoft 365,

  • Znajomość Sharepoint Online w zakresie zarządzania treściami, ich publikacji itp.

  • Umiejętność analizy danych w zakresie wskaźników KPI

  • Umiejętność analizy ryzyka

  • Zaangażowanie, własna inicjatywa, samodzielność

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne