Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. jakości

PZL SĘDZISZÓW S. A.O firmie

  • Sędziszów Małopolski
    Sędziszów Małopolski, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji jakościowej oraz zapewnienie zgodności z procedurami jakościowymi
  • zarządzanie reklamacjami oraz kontrola wprowadzonych środków zaradczych
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych, monitorowanie wprowadzonych środków zaradczych i sprawdzanie skuteczności przeprowadzonych audytów
  • udział w audytach klientów
  • monitoring wskaźników jakościowych, przygotowywanie raportów
  • współpraca z innymi działami w firmie oraz partnerami zewnętrznymi
  • analiza informacji od klienta i podejmowanie działań w przypadku zgłaszanych nieprawidłowości
  • inicjowanie i nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • poprawa jakości procesów i wyrobów, redukcja kosztów złej jakości

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub techniczne
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w biznesie
  • znajomość systemów zarządzania jakością (IATF 16949)
  • znajomość 8D,APQP, PPAP, SPC,FMEA
  • znajomość narzędzi do rozwiązania problemów 5Why, wykres Ishikawy
  • praktyczna znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • doświadczenie we współpracy z klientami/dostawcami
  • umiejętność pracy w zespole, samodzielność oraz umiejętność organizacji własnej pracy
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość branży filtracyjnej

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracy w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość realizacji ciekawych i rozwojowych projektów w obszarze zarządzania jakością
  • dużą samodzielność i wpływ na realizację procesów zarządzania jakością i produkcją
  • wynagrodzenie adekwatne do twoich kompetencji i pakiet benefitów poza płacowych
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • pracę w zagranym i zaangażowanym zespole
  • dobrą atmosferę pracy

PZL SĘDZISZÓW S. A.

PZL Sędziszów S.A. to lider w dziedzinie produktów filtracyjnych. Od ponad 75 lat produkujemy filtry paliwa, powietrza i olejów smarnych do wszelkiego rodzaju silników i urządzeń roboczych, filtracji powietrza, mediów roboczych i chłodziw. Od prawie 60 lat zakład prowadzi też zaawansowane badania w dziedzinie rozwoju technologii produkcji rozwiązań filtracyjnych. PZL Sędziszów należy do Grupy Kapitałowej UNIMOT.

Specjalista ds. jakości, Sędziszów Małopolski