Oferta pracy

Numer referencyjny: SB/SJSU/ŁZ/26/0221
Polkomtel Sp. z o.o.

Specjalista ds. Jakości Sieci i Usług

Polkomtel Sp. z o.o.O firmie

  • Konstruktorska 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 20 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Konstruktorska 4

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Rozbudowa platform realizujących usługi w szczególności w architekturze sieci następnych generacji (warstwa aplikacyjna IMS);

  • Planowanie rozbudowy pojemności i wydajności platform realizujących usługi;

  • Planowanie konfiguracji platform realizujących usługi;

  • Analiza wymagań funkcjonalnych opisujących nowe usługi i przygotowanie specyfikacji rozwiązania technicznego realizującego wdrażaną usługę;

  • Przygotowywanie procesu testów, akceptacji i wdrażania nowych rozwiązań oraz aktualizacji oprogramowania dla platform realizujących usługi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunek telekomunikacja lub informatyka);

  • Znajomość architektury sieci 2G/3G/4G/5G w tym m.in IMS, VoLTE, O-RAN, NFV;

  • Doświadczenie w pracy z systemami ENIQ, OSSRC, NetAct (NED, Alex) w zakresie analizy i wyliczeń i kontroli PI/KPI;

  • Doświadczenie w monitoringu wydajności sieci w tym: znajomość protokołów telekomunikacyjnych, doświadczenie w diagnostyce problemów sieciowych;

  • Min. 2-letnie praktyczne doświadczenie w przetwarzaniu danych z wykorzystaniem Python (znajomość bibliotek pandas, numpy, sklearn, bokeh, seaborn);

  • Znajomość i głębokie zrozumienie SQL oraz analityki z użyciem baz danych Oracle, Postgres, Sybase;

  • Znajomość NoSQL oraz wykorzystania ELK/EFK oraz MongoDB;

  • Znajomość narzędzi i technik dotyczących CI/CD;

  • Doświadczenie w implementowaniu procesów ETL(lub ELT) w dużej skali;

  • Znajomość GIT;

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz pracę z dokumentacją techniczną.

Mile widziane

  • Znajomość Airflow, Dask, Spark oraz bibliotek ML;

  • Znajomość i doświadczenie w pracy z wykorzystaniem JupyterLab, PyCharm ew. VisualCode;

  • Doświadczenie w wizualizacji danych z wykorzystaniem (Tableau, Superset);

  • Znajomość narzędzi wspierających analitykę GIS;

  • Znajomość Docker i/lub Kubernetes.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę;

  • Zdobywanie wiedzy od praktyków, cenne doświadczenie;

  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy;

  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, oferty pracownicze).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • oferty pracownicze