Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. jakości

VPK PACKAGING POLSKA Sp. z o.o.

  • Skarbimierz (pow. brzeski)

    Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie jakością procesów produkcyjnych

  • Monitorowanie bieżących wyników jakościowych

  • Sporządzanie dokumentacji jakościowej

  • Identyfikowanie problemów oraz definiowanie, wdrażanie i nadzór nad działaniami korygującymi oraz zapobiegawczymi

  • Przeprowadzanie badań laboratoryjnych i dokumentowanie wyników

  • Kontrola jakości wyrobów w trakcie procesu produkcji

  • Bezpośredni kontakt z klientami

  • Rozpatrywanie i analizowanie reklamacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne / wyższe

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość pakietu Microsoft Office

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy z zespole

  • Sumienność, zdolność szybkiego uczenia się

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Doświadczenie w branży przetwórstwa tektury / produkcji opakowań

To oferujemy

  • Stabilną, ambitną i interesującą pracę w międzynarodowej firmie

  • Ciekawe i motywujące zadania

  • Przyjazną atmosferę

  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków

  • Pakiet medyczny „Lux Med” dla pracownika i jego rodziny

  • Prasę branżową

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Firma VPK PACKAGING POLSKA Sp. z o.o. - producent opakowań z tektury falistej - należący do grupy VPK Packaging NV.

Przewiń do profilu firmy