Oferta pracy

Specjalista ds. jakości

VEKA Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Skierniewice, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

VEKA to międzynarodowa grupa obecna w kilkunastu krajach na całym świecie. W Polsce działamy od ponad 25 lat, zatrudniamy ponad 550 pracowników. Jesteśmy największym pracodawcą w regionie. Dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości systemy okienne PVC. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata w dziale Laboratorium.

Zadania:

  • Zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu kontroli jakości pod kątem zgodności z obowiązującymi normami
  • Analizowanie i raportowanie wyników badań kontroli jakości
  • Udział w optymalizowaniu procesu kontroli jakości
  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji procesu kontroli jakości
  • Udział w audytach jakości
  • Koordynacja pracy Laboratorium
  • Ścisła współpraca z działem produkcji oraz badań i rozwoju

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym (język niemiecki będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji operacyjnych
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Terminowość i rzetelności wykonywanych zadań
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i awansu w prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym charakterze
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover
  • Szeroki pakiet socjalny (w tym m.in. dofinansowanie wakacji i karty MultiSport)
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Miłą i koleżeńską atmosferę w pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy