Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości

PrespackO firmie

  • Skórzewo (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Farmaceutyczna realizująca usługi w zakresie kontraktowego pakowania i przepakowania produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych  poszukuje osoby na stanowisko:

 Obowiązki:

  • Wsparcie w procesie zapewnienia Dobrej Praktyki Wytwarzania podczas pakowania produktów leczniczych,
  • Ocena materiałów opakowaniowych,
  • Wsparcie podczas przygotowania serii do zwolnienia,
  • Pomoc podczas wdrażania Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z prawem farmaceutycznym oraz wymaganiami GMP,
  • Bezpośrednia współpraca z Kierownikiem ds. Jakości, Osobą Wykwalifikowaną oraz Klientem,
  • Wsparcie podczas audytów wewnętrznych oraz zewnętrznych,
  • Archiwizacja dokumentacji serii i dokumentacji jakościowej,
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane - farmacja, analityka medyczna, medycyna, biologia, chemia, biotechnologia),
  • Doświadczenie zawodowe w branży farmaceutycznej lub pokrewnej,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office,
  • Skrupulatność, determinacja w działaniu oraz umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość i umiejętność wdrażania i egzekwowania zasad GMP.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji walidacyjnej,
  • Gotowość nawiązania długotrwałej współpracy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie ,
  • Stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Uczestnictwo w szkoleniach,
  • Ubezpieczenie grupowe oraz dostęp do programu Multisport.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Nasz zakład jest przyjazny osobom niepełnosprawnym!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy