Ta oferta pracy jest nieaktualna od 442 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Jakości

  • śląskie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Spółka produkcyjna, działająca na rynku produktów FMCG w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

    Region: śląskie
    nr ref. SKJ/001/01/2017

    Opis stanowiska:

    • Nadzór nad analizami fizykochemicznymi i mikrobiologicznymi dla surowców, opakowań, wyrobów gotowych, przy użyciu przyjętych w zakładzie norm i metod
    • Opracowywanie instrukcji i procedur
    • Kierowanie  kilkuosobowym działem kontroli jakości
    • Zwalnianie lub blokowanie surowców, półproduktów i wyrobów gotowych w systemie informatycznym
    • Prowadzenie szkoleń dla pracowników działu produkcji i kontroli jakości dotyczących produktów, wymagań jakościowych, metod kontroli

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • wykształcenie średnie lub wyższe chemiczne (biotechnologia, technologia żywności, mikrobiologia, inżynieria procesowa lub inne pokrewne )
    • co najmniej 5 letni staż pracy, w tym 2 lata na stanowisku specjalisty
    • doświadczenie w pracy w zakładzie z funkcjonującym systemem zarządzania jakością
    • samodzielność w działaniu i niezależność
    • znajomość obsługi komputera (Outlook, Word, Excel)
    • mile widziana podstawowa znajomość systemu SAP

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności.
    • Szkolenia.

    Aplikacje z zaznaczeniem nr ref. prosimy przesyłać za pomocą przycisku

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej