Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. jakości

"KÖNECKE" sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

osiedle Przemysłowe 11

Słubice

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z laboratoriami

  • zlecanie badań analitycznych

  • interpretacja wyników badań oraz ich ocena

  • tworzenie specyfikacji jakościowych

  • współpraca z innymi działami firmy

  • kontakt ze służbami: weterynaria, Sanepid, IJHARS, PIH

  • raportowanie do przełożonego wszelkich stwierdzonych odchyleń

  • kontrola oraz zwalnianie produktów dla klienta

  • odpowiedzialność za prawidłowe uzupełnianie dokumentacji

  • udział w kontrolach i audytach wewnętrznych i zewnętrznych

  • jakościowe zatwierdzanie wyrobów gotowych powstających w toku produkcji bieżącej, dopuszczanie do dalszej dystrybucji

  • bieżąca współpraca z działem Produkcji w zakresie zapewnienia jakości produktów

  • weryfikację skuteczności mycia pomieszczeń, sprzętu produkcyjnego oraz higieny personelu zakładu

  • pobieranie prób do badań i oceny

Nasze wymagania

  • wykształcenie w kierunku: technologia żywności, towaroznawstwo żywności

  • obsługa komputera

  • kreatywności, umiejętności organizacji pracy i podejmowania decyzji

  • umiejętności analizy i rozwiązywania problemów jakościowych

  • Mile widziane:

  • znajomości systemu HACCP

  • znajomość przepisów prawa żywnościowego

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Szkolenia i kursy doskonalące umiejętności na stanowisku pracy

  • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów

  • Dodatkowa opieka medyczna

O nas

Könecke Polskja Sp. z o.o. powstała w 2001 roku . Jesteśmy częścią Grupy „zur Mühlen Grouppe” należącą obecnie do jednej z największych firmy mięsnych w Europie – Tönnies Fleisch. Polska filia specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości salami znanej w całym kraju pod marką Könecke. Jesteśmy liderem na Polskim rynku w tym segmencie wędlin dojrzewających, obsługujemy sieci handlowe, dyskonty, rynek hurtowy oraz gastronomiczny. Wysyłamy również wiele asortymentów na export. Wdrożyliśmy najlepsze praktyki technologiczne, aby osiągnąć najwyższy standard w produkcji salami.