Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości

Credin Polska Sp. z o.o.

  • Czysta 6, Sobótka
    Sobótka, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Czysta 6

Sobótka

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie polityki jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego wyrobów gotowych i towarów handlowych

  • Realizacja polityki alergenów i GMO oraz innych reguł wdrożonych w powiązaniu z zasadami Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności

  • Przeprowadzanie bieżącej kontroli surowców, opakowań i wyrobów gotowych oraz kontroli towarzyszącej im dokumentacji

  • Przeprowadzanie bieżącej analizy ryzyka oraz opracowywanie wskaźników jakościowych w zakresie przyjmowanych surowców

  • Zarzadzanie reklamacjami kierowanymi do dostawców

  • Udział w procesie rozpatrywania reklamacji klientów

  • Monitorowanie, identyfikowanie problemów, usprawnianie nadzorowanych procesów oraz proponowanie nowych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w obszarze Zapewnienia i Kontroli Jakości w branży spożywczej

  • Wykształcenie wyższe w obszarze Zarzadzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności lub w obszarze Technologii Żywności

  • Znajomość prawa w zakresie produkcji żywności i znakowania środków spożywczych

  • Znajomość narzędzi i metod służących do analizy przyczyn źródłowych niezgodności oraz rozwiązywania problemów jakościowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 / B2

  • Wysokie umiejętności interpersonalne z nastawieniem na efektywną współpracę, transparentną komunikację oraz wysoki poziom organizacji pracy własnej i prac w ramach wykonywanego zadania w zespole

Mile widziane

  • Znajomość normy ISO 9001, standardu BRC/IFS, FSSC 22000

  • Znajomość systemów jakości takich jak: BIO, RSPO, RA (UTZ), Halal, Kosher

  • Umiejętność pracy projektowej oraz znajomość metod zarządzania projektem

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony do dnia 31.12.2023 z możliwością przedłużenia

  • Możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego w branży spożywczej

  • Miłą atmosferę pracy opartą o współpracę i transparentną komunikację

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Jesteśmy jednym z największych europejskich producentów komponentów piekarniczo-cukierniczych.

Działalność rozpoczęliśmy w 1995 roku, w 2002 roku dołączyliśmy do norweskiej grupy kapitałowej ORKLA, zasilając w ten sposób zasoby gałęzi Orkla Food Ingredients.

Naszą misją jest kreowanie rynku cukierniczego i piekarniczego zarówno w Polsce jak i na świecie poprzez działanie w sposób świadomy mający na uwadze poszanowanie bezpieczeństwa, zdrowia i środowiska oraz aktywne współpracowanie z klientami, nie zapominając przy tym o największej wartości pracodawcy- pracownikach. Wysoka jakość naszych produktów jest doceniana zarówno przez wytwórców jak i konsumentów.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej www.credin.pl oraz naszego fanpage'u na Facebooku, aby zapoznać się z profilem działalności naszej firmy, naszą kulturą organizacyjną oraz wartościami, którymi się kierujemy.

Przewiń do profilu firmy