Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. jakości

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Sochaczew
    Sochaczew, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Masz doświadczenie w kontroli jakości, lub dużo chęci do nauki? Jesteś dyspozycyjna/y do pracy zmianowej, a Twój angielski jest na poziomie B2?

Aplikuj, a porozmawiamy o Twojej nowej pracy.

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów dotyczących odpadów produkcyjnych,
  • analiza odpadów produkcyjnych,
  • przeprowadzanie audytów produktu oraz audytów warstwowych,
  • wystawianie alarmów jakościowych,
  • szkolenie operatorów z wad powstałych w procesie,
  • wykonywanie kontroli części,
  • koordynowanie sortowań,
  • przygotowywanie dokumentacji jakościowej.

Wymagania pracodawcy

  • znajomości języka angielskiego na poziomach B2,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • kreatywność, chęć do nauki.

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy- bez umów agencyjnych),
  • darmowy dojazd :
  • Sochaczew, Żelazowa Wola, Strzyżew, Wola Pasikońska , Łazy, Komorów, Kampinos, Wiejca, Wilkowa Wieś, Leszno, Białuty, kożuszki Parcel, Chrzczany, Topolowa, Paprotnia, Teresin, Seroki, Bieniewo
  • Płońsk, Sochocin, Siedlin, Szczytnik, Kiścienne, Skarżyn , Wróblewo, Troski, Zaborowo, Nacpolsk, Latonice , Mała Wieś , Wilczkowo, Wyszogród , Czerwińsk, Zakroczym
  • możliwość rozwoju w ramach działu jakości,
  • system pracy 3 zmianowy - 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22.00 - 06,00,
  • dostęp do pakietu benefitów – m. in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna ,czy innych usług,

Randstad Polska Sp. z o.o.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aktualne oferty pracodawcy
/635/02/2023/AF

Specjalista ds. jakości, Sochaczew