Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.

  • Śrem

    Śrem, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Jeśli chcesz brać czynny udział w budowaniu systemu zapewnienia jakości i ciągłego jego doskonalenia, nie obca jest Tobie kultura Lean a do tego jesteś osobą zaangażowaną oraz otwartą na kontakt z klientem zewnętrznym i wewnętrznym oraz poszukującą nowych wyzwań i chcesz, żeby Twoje pomysły i rozwiązania miały szansę na realizację - jest to oferta dla Ciebie!

  • Zadania, które chcemy Tobie powierzyć to:

  • Udział w procesie budowania systemu jakości

  • Prowadzenie projektów związanych z poprawą jakości produktów i komponentów

  • Współpraca przy rozwiązywaniu problemów jakościowych pojawiających się w procesie produkcyjnym

  • Bezpośredni kontakt z klientem w sprawie reklamacji

  • Weryfikacja zasadności oraz analiza reklamacji

  • Przygotowywanie raportów jakościowych

  • Nadzór nad dokumentacją

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - mile widziane kierunkowe w zakresie zarządzania jakością

  • Doświadczenie jako Specjalista/Inżynier Jakości powyżej 2 lata.

  • Praktyczna znajomość metod rozwiązywania problemów (8D,A3,PDCA) oraz narzędzi jakościowych (FMEA,Control Plan,Ishikawa,5WHY,5W2H)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Bardzo dobra obsługa MS Excel,Powerpoint

  • Proaktywność i umiejętność pracy zespołowej

  • Samodzielność oraz dokładność w realizacji zadań

  • Znajomość systemu zarządzania jakością ISO 9001

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

  • Plan wdrożenia, dzięki któremu w pełni poznasz charakterystykę naszej branży oraz możliwość udziału w szkoleniach

  • Realny wpływ na budowanie oraz wprowadzanie zmian w zakresie systemu zapewnienia jakości

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, multisport

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i w zmotywowanym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

Nasza firma - część B&C International należącej do amerykańskiej grupy SPRINGS Window Fashions z siedzibą w Middleton, Wisconsin - jest firmą produkcyjną zajmującą się produkcją dekoracji okiennych. Specjalizujemy się w produkcji hurtowej rolet okiennych w wymiarach standardowych oraz w produkcji rolet ’made to measure’ charakteryzującej się wysoką jakością wykonania. Nasi klienci są w całej Europie.

Obecnie, aby rozwijać nasz profesjonalny Dział Jakości, szukamy osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy