Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. jakości

PepsiCoO firmie

  • Środa Śląska
    Środa Śląska, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie zgodności działania systemów zarzadzania jakością (m.in. FSSC, HACCP) oraz rozwój tych systemów
  • utrzymanie i rozwój oraz testy softwarów jakościowych, wdrażanie nowych systemów np. SAP
  • egzekwowanie przestrzegania podstawowych procedur i instrukcji jakościowych
  • wspieranie procesów ciągłej poprawy systemów/programów jakościowych
  • uczestnictwo w zarządzaniu reklamacjami
  • wspieranie procesu wprowadzania nowych produktów (NPD)
  • szkolenie pracowników oraz kontraktorów w zakresie systemów jakościowych
  • prowadzenie/ wspieranie analizy przyczyn źródłowych incydentów i reklamacji
  • nadzór nad akcjami korygującymi, rekomendacja o zniszczeniu lub zwolnenieu na rynek towaru z blokad
  • zapewnienie przeglądu procesów poprzez zapewnienie systematycznego przeglądu analizy HACCP dla istniejących procesów i linii produkcyjnych oraz ich aktualizację analiza ryzyka podczas realizacji wybranych projektów inwestycyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowana Technologia Żywności, chemia, biotechnologia i pokrewne)
  • znajomość systemu HACCP oraz zarządzania jakością
  • znajomość narzędzi rozwiązywania problemów oraz analizy ryzyka
  • znajomość języka angielskiego - w stopniu min dobrym (B2)
  • obsługa aplikacji Office w stopniu b. dobrym
  • zdolności analityczne
  • znajomość modułu QM programu SAP będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w przemyśle spożywczym (min. 1 rok)
  • umiejętność współpracy, dobra komunikacja i umiejętności szkoleniowe
  • dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

Etapy rekrutacji

1

rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

rozmowa online z kierownikiem działu jakości

3

Witamy w PepsiCo!

Produkty PepsiCo wywołują radość konsumentów ponad miliard razy dziennie w 200 państwach i terytoriach na całym świecie. Przychód netto PepsiCo w 2021 wyniósł ponad 79 miliardów dolarów (około 351 miliardów złotych), dzięki uzupełniającemu się portfolio napojów i żywności przetworzonej, jak Lay’s, Doritos, Cheetos, Gatorade, Pepsi-Cola, Mountain Dew, Quaker i SodaStream. PepsiCo oferuje szeroką gamę produktów, włączając w to wiele kultowych marek, z których każda generuje ponad miliardowy dochód ze sprzedaży w ciągu roku.

Kierujemy się naszą wizją bycia światowym liderem napojów i przetworzonej żywości dzięki wygrywaniu z PepsiCo Positive (pep+). pep+ to nasza strategiczna całościowa transformacja, która w centrum stawia zrównoważony rozwój i kapitał ludzki. Chcemy wzrastać operując w ramach granic naszej planety i inspirując pozytywne zmiany dla ziemi i ludzi. By dowiedzieć się więcej, odwiedź www.pepsico.com.

Specjalista ds. jakości, Środa Śląska