Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. jakości

Heiche Polska Sp. z o.o.

Jarzębinowa 2

Stanowice (pow. oławski)

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie, aktualizacja i nadzór nad dokumentacją systemową (plany kontroli, instrukcje pracy)

  • kontrola jakości wyrobów - kontrola wizualna, wykonywanie pomiarów

  • przeprowadzanie audytów produktu, procesu

  • szkolenie pracowników w obszarze produkcyjnym z zakresu wymagań jakościowych

  • monitorowanie bieżącego poziomu jakości, sporządzanie analiz

  • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym

  • współudział w rozpatrywaniu reklamacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (najlepiej techniczne)

  • mile widziane doświadczenie w pracy w sektorze przemysłu motoryzacyjnego

  • komunikatywna znajmość języka angielskiego, znajmość języka niemieckiego będzie atutem

  • znajmość narzędzi jakościowych (FMEA, MSA, 8D)

  • kwalifikacje auditora ISO9001

  • znajmość normy ISO9001, IATF16949

  • biegła obsługa komputera

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • przejrzyste warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • międzynarodowe środowisko pracy

  • darmowy pakiet medyczny

O nas

Jesteśmy zakładem istniejącym od 2008 roku zlokalizowanym w specjalnej strefie ekonomicznej w Stanowicach, będącym częścią holdingu KAP Surface Technology, z podmiotem dominującym, notowanym na giełdzie we Frankfurcie.

Jesteśmy dużym, innowacyjnym przedsiębiorstwem działającym od 2008r. Oferujemy wyjątkowe spektrum technik inżynierii powierzchni (obróbka galwaniczna).

Głównym przedmiotem naszej działalności jest obszerny wachlarz obróbek powierzchni na różnych materiałach bazowych, z przewagą metali lekkich aż po stal i materiały odlewnicze. Naszymi priorytetami są usługi i zastosowania w obszarze przemysłu motoryzacyjnego, budowy maszyn jak i technologii elektronicznych.