Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości

Cersanit SAO firmie

  • Starachowice

    Starachowice, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • badania laboratoryjne wyrobów zgodnie z obowiązującymi normami oraz wewnętrznymi wymaganiami jakościowymi

  • kontrola wyrobów finalnych oparta o metodykę AQL

  • ocena oraz badania nowo wdrażanych wyrobów

  • wykonywanie raportów z przeprowadzonych badań i kontroli

  • kontrola procesów produkcyjnych

  • współpraca z działem R&D, technologicznym, technicznym i serwisem

  • kontrola półfabrykatów na produkcji pod kątem jakości wykonania na zgodności z obowiązującymi wymaganiami

  • sprawdzanie zgodności produkcyjnych raportów ze stanem faktycznym

  • sporządzanie miesięcznych raportów

Nasze wymagania

  • wiedza w zakresie narzędzi jakościowych oraz metod i technikach produkcyjnych

  • znajomość zasad zarządzania jakością

  • znajomość j. angielskiego na poziomie A2

  • znajomość obsługi komputera oraz podstawowych programów i aplikacji

  • wysoki poziom kultury osobistej

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z wiodących firm produkcyjnych na rynku europejskim z polskim kapitałem

  • Pakiet medyczny, pakiet sportowy i ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Pakiet świadczeń socjalnych: dofinansowanie do świąt i wypoczynku

  • Bezpłatny dostęp do platformy e-lerningowej do nauki języka obcego dla Pracownika i Członka Rodziny

  • Jasny i oparty o cele system premiowy

  • Możliwość uzyskania dodatkowych nagród za udział w programach pracowniczych

  • Możliwość projektowania i wdrażania własnych rozwiązań

  • Wsparcie opiekuna przez cały okres wdrożenia

  • Elastyczne godziny pracy

  • Krótsze piątki - dłuższe weekendy

Cersanit SA

Grupa Kapitałowa Cersanit to jedna z wiodących firm produkcyjnych na rynku europejskim z polskim kapitałem i jedno z największych polskich prywatnych przedsiębiorstw.

Przedmiotem działalności Grupy Cersanit jest produkcja i sprzedaż płytek ceramicznych, ceramiki sanitarnej, mebli łazienkowych, wanien, armatury oraz innych elementów wyposażenia wnętrz.

Przewiń do profilu firmy