Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości

Cersanit SA

  • Starachowice

    Starachowice, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola zgodności produkowanych wyrobów z wymaganiami jakościowymi, obowiązującymi normami oraz dokumentacją techniczną

  • Kontrola jakości dostaw surowców i części mających zastosowanie w wyrobie finalnym

  • Przygotowanie wymagań jakościowych dla wyrobów oraz innych części mających wpływ na jakość wyrobu gotowego

  • Ocena jakościowa nowych produktów oraz rozwiązań wdrażanych do oferty Cersanit

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz nadzorowanie inspekcji zewnętrznych wyrobów

  • Bieżące rozpatrywanie reklamacji surowców i wyrobów w zakresie oceny zgodności z zamówieniami

  • Prowadzenie postępowania reklamacyjnego w oparciu o przygotowaną dokumentacją

  • Wnioskowanie nowych rozwiązań poprawiających funkcjonowanie wyrobu oraz systemu jakości

Nasze wymagania

  • Wiedza w zakresie narzędzi jakościowych

  • Znajomość zasad zarządzania jakością

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie A2

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z wiodących firm produkcyjnych na rynku europejskim z polskim kapitałem

  • Pakiet medyczny, pakiet sportowy i ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Pakiet świadczeń socjalnych: dofinansowanie do świąt i wypoczynku

  • Bezpłatny dostęp do platformy e-lerningowej do nauki języka obcego dla Pracownika i Członka Rodziny

  • Jasny i oparty o cele system premiowy

  • Możliwość uzyskania dodatkowych nagród za udział w programach pracowniczych

  • Możliwość projektowania i wdrażania własnych rozwiązań

Cersanit SA

Grupa Kapitałowa Cersanit to jedna z wiodących firm produkcyjnych na rynku europejskim z polskim kapitałem i jedno z największych polskich prywatnych przedsiębiorstw.

Przedmiotem działalności Grupy Cersanit jest produkcja i sprzedaż płytek ceramicznych, ceramiki sanitarnej, mebli łazienkowych, wanien, armatury oraz innych elementów wyposażenia wnętrz.

Przewiń do profilu firmy