Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości

PARTYDECO SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Kablowa 1, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kablowa 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • inspekcja wejściowa i wyjściowa produktów i materiałów produkcyjnych,

  • przygotowanie raportów niezgodności i reklamacji do dostawców,

  • przygotowywanie i nadzór dokumentacji jakościowej,

  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy w celu zapewnienia wysokiej jakości produktów,

  • nadzór nad procesem inspekcji dokonywanych przez zewnętrznych partnerów,

  • tworzenie i wprowadzanie procesów i procedur jakościowych,

  • analizowanie i przeprowadzanie akcji korekcyjnych po reklamacjach od klientów,

  • analizowanie i raportowanie głównych wskaźników jakościowych,

  • przeprowadzanie audytów jakości i procesów produkcyjno – logistycznych,

  • organizacja i nadzór nad uszlachetnieniem produktów,

  • nadzór nad wyrobem niezgodnym i wzorcowym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale jakości w firmie produkcyjnej,

  • znajomość standardów ISO 9001/14001,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,

  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, systematyczność,

  • chęć do pracy w zespole,

  • znajomość podstawowych narzędzi jakościowych,

  • dobra znajomość pakietu Office,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość tworzenia baz danych,

  • uprawnienia audytora wewnętrznego.

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się nowoczesnej firmie, która jest europejskim liderem w swojej branży

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • wsparcie pozostałych członków zespołu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

PartyDeco to działający na ponad 70 rynkach importer i producent dekoracji. Zatrudniamy ponad 200 osób, a nasza sprzedaż rośnie z roku na rok o ok. 30%. Jesteśmy liderem w branży i korzystamy z nowoczesnych systemów zarządzania i technologii. Siedziba firmy mieści się w Szczecinie (prawobrzeże), magazyn wysokiego składowania, produkcja, logistyka i dział jakości znajdują się w nowej hali w Panattoni Park (Załom). Obecnie usprawniamy procesy i wdrażamy nowe standardy oraz narzędzia w każdym obszarze swojej działalności. Realizujemy politykę równych szans w zatrudnieniu, również osób niepełnosprawnych.

Przewiń do profilu firmy