Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Jakości

PARTYDECO SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

PARTYDECO SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Kablowa 1

Prawobrzeże

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • inspekcja wejściowa i wyjściowa produktów i materiałów produkcyjnych,
  • przygotowanie raportów niezgodności i reklamacji do dostawców,
  • przygotowywanie i nadzór dokumentacji jakościowej,
  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy w celu zapewnienia wysokiej jakości produktów,
  • nadzór nad procesem inspekcji dokonywanych przez zewnętrznych partnerów,
  • tworzenie i wprowadzanie procesów i procedur jakościowych,
  • analizowanie i przeprowadzanie akcji korekcyjnych po reklamacjach od klientów,
  • analizowanie i raportowanie głównych wskaźników jakościowych,
  • przeprowadzanie audytów jakości i procesów produkcyjno – logistycznych,
  • organizacja i nadzór nad uszlachetnieniem produktów,
  • nadzór nad wyrobem niezgodnym i wzorcowym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale jakości w firmie produkcyjnej,
  • znajomość standardów ISO 9001/14001,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,
  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, systematyczność,
  • chęć do pracy w zespole,
  • znajomość podstawowych narzędzi jakościowych,
  • dobra znajomość pakietu Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość tworzenia baz danych,
  • uprawnienia audytora wewnętrznego.

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się nowoczesnej firmie, która jest europejskim liderem w swojej branży
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • wsparcie pozostałych członków zespołu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • świętowanie urodzin
  • inicjatywy dobroczynne

PartyDeco to działający na ponad 70 rynkach importer i producent dekoracji. Zatrudniamy ponad 200 osób, a nasza sprzedaż rośnie z roku na rok o ok. 30%. Jesteśmy liderem w branży i korzystamy z nowoczesnych systemów zarządzania i technologii. Siedziba firmy mieści się w Szczecinie (prawobrzeże), magazyn wysokiego składowania, produkcja, logistyka i dział jakości znajdują się w nowej hali w Panattoni Park (Załom). Obecnie usprawniamy procesy i wdrażamy nowe standardy oraz narzędzia w każdym obszarze swojej działalności. Realizujemy politykę równych szans w zatrudnieniu, również osób niepełnosprawnych.

Specjalista ds. Jakości, Kablowa 1, Prawobrzeże, Szczecin