Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Jakości

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Miejsce pracy: Szczecin

    3Shape specjalizuje się w produkcji i rozwoju skanerów oraz oprogramowania 3D dla zastosowań z dziedziny przemysłu i opieki zdrowotnej, takich jak protetyka słuchu czy opieka dentystyczna. Od 10 lat jest liderem na rynku globalnym, z klientami w ponad 40 krajach świata.3Shape Poland ma swoją siedzibę w Szczecinie gdzie odbywa się produkcja innowacyjnych urządzeń skanujących uzębienie.

    Opis stanowiska:

    • Inspekcja wyjściowa produktów gotowych
    • Prowadzenie statystyk produkcyjnych/jakościowych
    • Przygotowywanie i nadzór dokumentacji jakościowej (raporty niezgodności, instrukcje montażowe)
    • Codzienne nadzorowanie procesów produkcji z punktu widzenia jakości

    Wymagania:

    • Wykształcenie co najmniej średnie – preferowane wyższe techniczne,
    • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie średnio-zaawansowanym (warunek konieczny)
    • Znajomość obsługi programów komputerowych: MS Office (Excel, Word)
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
    • Mile widziana wiedza z zakresu Systemów Zarządzania Jakością (ISO 9001 i/lub ISO 13485)
    • Uczciwość, zaangażowanie, umiejętność analitycznego myślenia, spostrzegawczość, umiejętność pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Pracę w młodym dynamicznym zespole
    • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży medycznej
    • Bogaty pakiet pracowniczy (nauka języka angielskiego, dofinansowanie opieki medycznej Medicover oraz kart MultiSport, imprezy firmowe)

    Prosimy o załączenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - j.t. Dz. U. z 2002 r.nr 101 poz. 926”.

    Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaku z wybranymi Kandydatami