Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. jakości

TURKA INVEST SP. Z O.O.

  • Aleja Krakowska 10, Tarczyn
    Tarczyn, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Aleja Krakowska 10

Tarczyn

Twój zakres obowiązków

  • Udział w opracowywaniu i aktualizacji dokumentacji Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwa Żywności na zgodność w wymaganiami prawnymi i wymaganiami Klientów.

  • Realizacja polityki i wyznaczonych celów zgodnie z przyjętym harmonogramem.

  • Nadzór i prowadzenie wymaganych zapisów dotyczących jakości.

  • Współudział w procesie analizy reklamacji.

  • Nadzór nad działaniami korekcyjnymi, korygującymi i zapobiegawczymi.

  • Współudział w przeprowadzaniu analiz zagrożeń i ocen ryzyka.

  • Przeprowadzanie inspekcji GHP/GMP zgodnie z harmonogramem.

  • Udział w procesie zatwierdzania dokumentacji dostawców, surowców i materiałów opakowaniowych.

  • Opracowywanie i aktualizacja specyfikacji surowców, materiałów opakowaniowych, półproduktów i wyrobów gotowych.

  • Kontrola jakości surowców podczas ich przyjęcia oraz w trakcie magazynowania;

  • Przeprowadzanie badań w laboratorium wewnętrznym;

  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym.

  • Koordynacja i zlecanie badań w laboratoriach zewnętrznych.

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych.

  • Przeprowadzanie szkoleń jakościowych.

  • Nadzór nad procesem mycia.

  • Weryfikacja i aktualizacja znakowania produktów.

  • Prowadzenie działań mających na celu szerzenie Świadomości Kultury Bezpieczeństwa Żywności.

  • Udział w projektach międzynarodowych w zakresie Jakości i Bezpieczeństwa Produktów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie z zakresu technologii żywności, zarządzania jakością;

  • Znajomość standardów: HACCP, IFS, BRC;

  • Doświadczenia w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku;

  • Bardzo dobra organizacji pracy;

  • Skrupulatnoś i rzetelnoś;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Dobra komunikacja, umiejętność pracy w zespole;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Etapy rekrutacji
1

1. Rozmowa online z HR