Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Jakości - Technolog

INSTANTA sp. z o.o.

  • Kawowa 3, Żory
    Żory, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kawowa 3

Żory

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca i udzielanie technicznego wsparcia działom: produkcji i jakości.

  • Kontrola standardów higienicznych i jakościowych w procesie produkcji.

  • Koordynowanie prac związanych z rozwojem i wdrażaniem nowych wyrobów.

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej i jakościowej.

  • Monitorowanie działalności firm konkurencyjnych w aspekcie standardów jakościowych produktów oraz wprowadzania nowych produktów.

  • Organizowanie i przeprowadzanie ocen sensorycznych wdrażanych wyrobów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.

  • Umiejętność kreatywnego myślenia, samodzielność, zaangażowanie.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

  • Otwartość na nowe wyzwania i doświadczenia.

  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

Instanta Sp. z o.o. 44-240 Żory ul. Kawowa 3, międzynarodowy producent kawy rozpuszczalnej poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Jakości - Technolog.

Przewiń do profilu firmy