Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości (technologia betonu)

Semmelrock Stein+Design Sp. z o.o.

  • Stare Gnatowice (pow. warszawski zachodni)

    Stare Gnatowice (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolę pod względem jakości dostarczonych surowców używanych do produkcji, a w przypadku niezgodności dostarczonych surowców przeprowadzenie procesu reklamacji.

  • Dopuszczanie surowców do produkcji.

  • Przeprowadzanie wyrywkowej kontroli składowanych wyrobów gotowych.

  • Nadzór nad procesem technologicznym wyrobów gotowych.

  • Wykonywanie próbnych mieszanek betonowych we współpracy z działem rozwoju.

  • Pobieranie próbek oraz wykonywanie badań jakości.

  • Zgłaszanie wad produktu oraz ustalenie przyczyn ich wystąpienia.

  • Analizowanie przyczyn reklamacji.

  • Wykonywanie ekspertyz technicznych.

  • Przeprowadzanie szkoleń jakościowych dla pracowników produkcji.

  • Przygotowywanie raportów, zestawień i zapisów wykonywanych badań oraz ich archiwizacja.

  • Nadzór nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym laboratorium.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe.

  • Doświadczenie w pracy w obszarze jakości.

  • Znajomość zagadnień : Technologia betonu, Prefabrykacja.

  • Dobra zajomość MS Excel.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dokładność i precyzja.

  • Prawo jazdy kat B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy wiodącym producentem szlachetnej kostki brukowej, płyt oraz systemów ogrodzeń. Wysoka pozycja na rynku polskim i europejskim jest efektem najwyższej jakości naszych produktów, jak również pracy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

Przewiń do profilu firmy