Oferta pracy

Specjalista ds. jakości

Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. Oddział TychyO firmie

  • Serdeczna 40, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. Oddział Tychy

Serdeczna 40

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z dostawcą.

  • Nadzór nad procesem PPAP.

  • Monitoring wskaźników jakościowych.

  • Obsługa reklamacji jakościowych.

  • Nadzór nad brakowością oraz wewnętrznymi problemami jakościowymi w podległym obszarze odpowiedzialności.

  • Nadzór nad charakterystykami zdolności procesów (SPC).

  • Monitorowanie kosztów złej jakości w podległych obszarach.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata w branży automotive na podobnym stanowisku.

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi problem solving’owych (8D, Ishikawa, 5WHY).

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

  • Znajomość procesu PPAP.

  • Bardzo dobra znajomość oraz umiejętność projektowania i nadzoru nad dokumentacją procesową (Flow Chart, PFMEA, CP).

  • Znajomość wymagań normy IATF.

  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie.

  • Pełne wdrożenie i wsparcie na każdym etapie współpracy.

  • Możliwości rozwoju.

  • Dodatkowe świadczenie: opieka medyczna, nagroda frekwencyjna, dofinansowanie do wakacji, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

  • Przyjazną atmosferę: najwyżej oceniany czynnik w wewnętrznych badaniach satysfakcji pracowników (87%).

Lear Corporation jest globalnym dostawcą (Tier 1) siedzeń oraz systemów elektrycznych dla wszystkich największych producentów samochodów. Zatrudnia około 174.000 pracowników w 38 krajach na 6 kontynentach.

W Polsce Lear Corporation jest obecny od 23 lat i posiada 6 nowoczesnych zakładów produkcyjnych oraz 2 centra R&D, w których pracuje około 9.000 pracowników. Główna siedziba firmy mieści się w Tychach, pozostałe oddziały zlokalizowane są w Bieruniu, Jarosławiu, Mielcu i Legnicy.

Zakład Tychy JIT & Foams jest znanym na rynku producentem zagłówków, podłokietników, bolsterów, poszyć i pianek siedzeń samochodowych. Fabryka powstała w 1998r. i obecnie zatrudnia około 1100 osób. Na terenie zakładu działają obecnie trzy wydziały produkcyjne: Zakład Montażu, Zakład Pianek oraz Zakład Poszyć.

Przewiń do profilu firmy