Oferta pracy

Specjalista ds. jakości w akredytowanym laboratorium

ALS Food&Pharmaceutical Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ALS provides a broad range of testing and analytical services to a wide variety of end markets and industries around the globe. We continue to remain at the forefront of the testing services industry, building an enviable reputation. To strengthen our team of Polish branch we are looking for a suitable candidate for a position of:

Specjalista ds. jakości w akredytowanym laboratorium

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie, utrzymywanie i doskonalenie wdrożonego systemu zarządzania wg normy ISO PN-EN ISO/IEC 17025 w trzech akredytowanych laboratoriach ALS w Polsce
  • Bezpośrednia współpraca z kierownikami laboratoriów ALS w Polsce (Poznań, Kraków, Skoczów) oraz równorzędnymi jednostkami grupy ALS
  • Opracowanie, wdrażanie i nadzór nad wewnętrznym programem sterowania jakością
  • Planowanie i nadzór nad badaniami biegłości/badaniami międzylaboratoryjnymi
  • Planowanie i nadzór szkoleń personelu laboratorium związanych z systemem zarządzania i ich dokumentowanie, prowadzenie szkoleń oraz zapisów ze szkoleń
  • Planowanie i organizacja audytów wewnętrznych
  • Planowanie i organizacja przeglądów zarządzania, nadzór nad realizacją ustaleń z przeglądów zarządzania
  • Przegląd stosowanych w laboratorium norm i metod badań pod względem ich aktualności i przydatności
  • Nadzór nad działaniami korygującymi i zapobiegawczymi w zakresie polityki i procedur systemu zarządzania
  • Stała współpraca z PCA, w tym z wyznaczonym opiekunem i audytorami PCA w okresie przed i poaudytowym
  • Śledzenie aktualnych dokumentów wprowadzanych przez PCA, jak i aktów prawnych oraz norm
  • Zarządzanie ryzykiem - identyfikacja zagrożeń, analiza ryzyka oraz jego dokumentowanie
  • Udział w procesie rozpatrywania skarg i reklamacji
  • Nadzór nad obszarem HSE, zgodnie ze standardami korporacyjnymi
  • Udział w pracach zespołowych/ projektach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe: chemia, biologia, mikrobiologia, ochrona środowiska lub pokrewne
  • Doświadczenie w nadzorowaniu system zarządzania wg normy PN-EN ISO/IEC 17025 w akredytowanym laboratorium
  • Dobra znajomość normy PN-EN ISO/IEC 17025 i systemu zarządzania potwierdzona szkoleniami
  • Zdolności organizacyjne, komunikacyjne
  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym MS Office
  • Dokładność, sumienność, samodzielność
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Co oferujemy?

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Adekwatne wynagrodzenie
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Looking for further details?
Odwiedź nas pod adresem www.alsglobal.pl
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ALS Food&Pharmaceutical Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Rubież 46E, 61-612 Poznań zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez ALS Food&Pharmaceutical Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Rubież 46E, 61-612 Poznań danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 1 roku.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy