Logo Pracuj.pl

Specjalista ds Jakości w Dziale Jakości

KACZMAREK-KOMPONENTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Mrowino (pow. poznański)
    Mrowino (pow. poznański), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z Działem Produkcji
  • Kontrola jakości i dopuszczanie do obrotu surowców do produkcji, produktów oraz towarów handlowych
  • Prowadzenie zapisów
  • Kontrola dostaw opakowań
  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej towarów handlowych oraz atestów
  • Wykonywanie analiz chromatograficznych i nadzór nad urządzeniem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - kierunek technologia żywności, chemia lub pokrewne
  • Wiedza nt.: systemów jakości ISO, IFS / BRC oraz rozporządzenia REACH, CLP
  • Znajomość podstawowych metod analitycznych
  • Znajomość języka angielskiego min na poziomie B1
  • Obsługa komputera, arkusza kalkulacyjnego i programu pocztowego mile widziana znajomość obsługi programu Chemeter, ERP oraz doświadczenie w pracy w środowisku Google Work Space
  • Prawo jazdy kat.B
  • Dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność, łatwość podejmowania decyzji oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy oraz rozwiązywania problemów.
  • Mile widziane doświadczenie w pobieraniu prób surowców oraz wykonywaniu analiz chromatograficznych i interpretacji wyników.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój (praca pod okiem doświadczonych osób, chętnych do dzielenia się wiedzą oraz udział w szkoleniach)
  • System benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie wypoczynku)
  • Niezbędny sprzęt do pracy na nowoczesnych systemach wspierających biznes
  • Praca jednozmianowa w pięciodniowym tygodniu pracy
  • Po wdrożeniu możliwość pracy w systemie hybrydowym (praca stacjonarna połączona ze zdalną)
  • Wsparcie w okresie wdrożenia (program on-boardingowy)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

KACZMAREK-KOMPONENTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Od początku naszej działalności koncentrujemy się na wysokiej jakości dostarczonych surowców. Dzięki temu możemy spełniać coraz to surowsze wymagania związane z przepisami, ale również potrzebami naszych klientów. Ważnym elementem naszej działalności jest szybki i elastyczny serwis, za który wielokrotnie byliśmy doceniani. W ten sposób pomagamy naszym klientom realizować ich plany produkcyjne. Szczególnie cenimy sobie współpracę na zasadzie partnerstwa, czyli tam, gdzie pracujemy przy projekcie i wspólnie z naszym klientem tworzymy produkt. Daje to dużą satysfakcję pobudza naszą kreatywność.

Specjalista ds Jakości w Dziale Jakości, Mrowino (pow. poznański)