Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Jakości w Dziale Zapewnienia Jakości

Develey Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola produkcji w toku; reagowanie na odchylenia,
  • kontrola prób produktów w oparciu o analizy fizykochemiczne, sensoryczne; reagowanie na odchylenia,
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu higieny i dobrych praktyk pracy,
  • udział w działaniach korygujących, naprawczych; analiza przyczyn,
  • kontrola czystości środowiska produkcji,
  • nadzór nad urządzeniami kontrolno-pomiarowymi,
  • aktywny udział w pracach zespołu HACCP, systemach jakości, współpraca z centralą firmy,
  • prowadzenie analiz ryzyka w systemie HACCP,
  • prowadzenie audytów wewnętrznych oraz audytów u dostawców,
  • analiza reklamacji,
  • udział w procesach walidacji,
  • współpraca z centralą firmy w aspekcie przygotowywania i realizowania planu badań rocznych.

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie kierunkowe: technolog żywności lub inne pokrewne,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość obsługi komputera – środowisko Windows,
  • dobra organizacja pracy; umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • zdobywanie doświadczeń w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, pakiet sportowy),
  • zajęcia z języków obcych,
  • pakiet socjalny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Develey Polska Sp. z o.o.

Międzynarodowa firma z branży FMCG, jeden z najbardziej liczących się producentów musztard i sosów zimnych w Polsce i w Europie.

Specjalista ds. Jakości w Dziale Zapewnienia Jakości, Warszawa