Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości w Dziale Zapewnienia Jakości

Develey Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola produkcji w toku; reagowanie na odchylenia,

  • kontrola prób produktów w oparciu o analizy fizykochemiczne, sensoryczne; reagowanie na odchylenia,

  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu higieny i dobrych praktyk pracy,

  • udział w działaniach korygujących, naprawczych; analiza przyczyn,

  • kontrola czystości środowiska produkcji,

  • nadzór nad urządzeniami kontrolno-pomiarowymi,

  • aktywny udział w pracach zespołu HACCP, systemach jakości, współpraca z centralą firmy,

  • prowadzenie analiz ryzyka w systemie HACCP,

  • prowadzenie audytów wewnętrznych oraz audytów u dostawców,

  • analiza reklamacji,

  • udział w procesach walidacji,

  • współpraca z centralą firmy w aspekcie przygotowywania i realizowania planu badań rocznych.

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie kierunkowe: technolog żywności lub inne pokrewne,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • znajomość obsługi komputera – środowisko Windows,

  • dobra organizacja pracy; umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • zdobywanie doświadczeń w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, pakiet sportowy),

  • zajęcia z języków obcych,

  • pakiet socjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Develey Polska Sp. z o.o.

Międzynarodowa firma z branży FMCG, jeden z najbardziej liczących się producentów musztard i sosów zimnych w Polsce i w Europie.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy