Oferta pracy

Specjalista ds. jakości w Hurtowni Farmaceutycznej

Urtica Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie i przestrzeganie zasad DPD, analiza funkcjonowania Systemu Zarządzania Jakością i jego efektywnością;

  • opracowywanie dokumentacji Systemu Jakości (procedur i instrukcji);

  • opracowywanie planu szkoleń i planu audytów wewnętrznych po uprzednim zebraniu potrzeb szkoleniowych i audytowych;

  • prowadzenie audytów jakości, tworzenie raportów oraz protokołów niezgodności;

  • szkolenie pracowników z zakresu zagadnień związanych z obowiązującym Systemem Zapewnienia Jakości;

  • udział w procesach jakościowych, takich jak: działania korygująco – naprawcze, kontrola zmian, zarządzanie odchyleniami;

  • opracowywanie Przeglądu Systemu Jakości;

  • kwalifikacja podwykonawców (dostawców usług);

  • przeprowadzanie analizy ryzyka dla głównych procesów dystrybucji produktów leczniczych;

  • kwalifikacja i walidacja procesów oraz urządzeń;

  • współuczestniczenie w przygotowaniu obszarów operacyjnych do Inspekcji i audytów;

  • inicjowanie oraz nadzorowanie przedsięwzięć zmierzających do poprawy jakości;

  • ścisła współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi w zakresie właściwego przeprowadzania procesów;

  • śledzenie, interpretacja, wdrażanie i przestrzeganie przepisów prawnych i wymagań związanych z funkcjonowaniem Systemu Zapewnienia Jakości;

  • raportowanie do Osoby Odpowiedzialnej (Kierownika Hurtowni Farmaceutycznej).

Nasze wymagania

  • wiedza z zakresu DPD, prawa farmaceutycznego oraz Systemów Zapewnienia Jakości;

  • umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów;

  • umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, samodzielność w działaniu;

  • kreatywność i inicjatywę;

  • znajomości pakietu MS Office;

  • mile widziane wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: farmacja).

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;

  • interesującą i pełną wyzwań pracę;

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do umiejętności i doświadczenia;

  • dofinansowania z ZFŚS;

  • perspektywy rozwoju zawodowego;

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;

  • bogaty koszyk benefitów m.in.: karta sportowa, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe i lekowe, spotkania integracyjne;

  • możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach CSR organizowanych przez spółki Grupy Urtica.

Urtica Sp. z o.o.

Pelion to jedna z największych grup działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce, na Litwie i w Wielkiej Brytanii. Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności Grupy realizowanymi odpowiednio przez PGF S.A. (sprzedaż hurtowa), Pharmapoint Sp. z o.o. (przedhurt), Urtica Sp. z o.o. (zaopatrzenie szpitali), CEPD N.V. (sprzedaż detaliczna) i Pharmalink Sp. z o.o. (usługi dla producentów).

Przewiń do profilu firmy