Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Jakości w Laboratorium Badawczym

KFB ACOUSTICS sp. z o.o.

  • Domasław (pow. wrocławski)

    Domasław (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie zasad polityki jakości oraz wytycznych ujętych w dokumentach systemu zarządzania jakością zgodnego z wymaganiami ISO 17025

  • udział w bieżących pracach laboratorium w zakresie obszaru jakości

  • współtworzenie metod i narzędzi sterowania jakością w laboratorium

  • nadzorowanie bieżących zmian w przepisach, dokumentach PCA i normach w zakresie jakości i zarządzania laboratorium badawczego

  • stała współpraca z zespołem specjalistów z różnych dziedzin akustyki w celu wsparcia i nadzoru nad obszarem zarządzania jakością i wymaganiami normy ISO 17025

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość zapisów normy ISO 17025

  • znajomość dokumentów PCA dotyczących laboratoriów badawczych

  • biegła obsługa Excel, Word

  • doświadczenie w pracy w laboratorium badawczym

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność

  • dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego

  • znajomość przepisów prawa ochrony środowiska lub/i prawa budowlanego lub/i przepisów regulujących prace laboratoriów notyfikowanych lub/i przepisów regulujących certyfikacje produktów lub osób

  • dokumenty potwierdzające odbycie szkoleń w PCA z systemu zarządzania laboratorium badawczym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne