Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. jakości w laboratorium

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Nysa, opolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Międzynarodowa firma produkcyjna otwiera nowe możliwości zawodowe!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do aplikacji!

Specjalista ds. jakości w laboratoriumNumer ref.: /23/07/2021/MK/78232

zadania

  • ustanowienie systemu zarządzania laboratorium
  • wprowadzenie dokumentacji zgodnie z wymaganiami ISO9001, IATF16949, ISO14001 i ISO 45001
  • udział w audytach oraz raportowanie wyników
  • wspieranie dział EHS i QM podczas audytów wewnętrznych
  • regularne szkolenie personelu laboratoryjnego wszystkich systemów zarządzania (ISO/IEC 17025, ISO 9001, IATF 16949, ISO 14001, ISO 45001)
  • ustanowenie i udoskonalenie systemu bezpieczeństwa laboratorium
  • regularne przeprowadzanie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa
  • zarządzanie doskonałością działania laboratorium
  • ustanowienie standardu 5S laboratorium i nadzorowanie jego realizacji

oczekujemy

  • studia wyższe techniczne z zakresu BHP, zarządzania jakością lub dziedzin pokrewnych
  • min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu jakością i/lub BHP
  • znajomość systemu IATF 16949 oraz ISO/IEC 17025 (certyfikat audytora wewnętrznego to dodatkowy atut)
  • znajomość pakietu: MS Office
  • znajomość ISO14001 i ISO 45001
  • znajomość 5S i lean management
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku jest dodatkowym atutem
  • umiejętność rozwiązywania problemów

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • realne możliwości rozwoju
Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne