Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Jakości

Billennium S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie innych działów spółki w zakresie tworzenia, utrzymania i aktualizacji dokumentacji zintegrowanego systemu zarządzania
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych na zgodność z normami ISO
  • Administracja repozytorium dokumentów systemu zarządzania w systemie Sharepoint
  • Wsparcie w nadzorowaniu działań korygujących oraz planu postępowania z ryzykiem
  • Wsparcie dla właścicieli procesów w zakresie zarządzania ryzykiem
  • Analiza wskaźników KPI

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • 2 lata doświadczenia w dziale jakości
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, umiejętność prezentacji i przekazywania wiedzy,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Umiejętność tworzenia procedur i innej dokumentacji systemowej
  • Umiejętność mapowania procesów w notacji BPMN
  • Umiejętność przeprowadzania audytów wewnętrznych na zgodność z normami ISO – wymagany certyfikat audytora ISO 9001:2015, mile widziane certyfikaty audytora ISO 20000-1 oraz ISO 27001.
  • Znajomość programów pakietu Microsoft 365,
  • Znajomość Sharepoint Online w zakresie zarządzania treściami, ich publikacji itp.
  • Umiejętność analizy danych w zakresie wskaźników KPI
  • Umiejętność analizy ryzyka
  • Zaangażowanie, własna inicjatywa, samodzielność

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Specjalista ds. Jakości, Warszawa