Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

specjalista ds. jakości

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Masz doświadczenie w obszarze kontroli jakości, zwłaszcza w branży spożywczej? Lubisz wyzwania i przyjemną atmosferę w miejscu pracy? A może masz uprawnienia audytora wewnętrznego systemów jakościowych? Aplikuj już teraz i wystartuj w rekrutacji. Czekamy właśnie na Ciebie!

specjalista ds. jakościNumer ref.: /699/05/2021/AP/72132

zadania

  • kontrola jakości świeżych owoców i warzyw zgodnie z obowiązującymi specyfikacjami
  • prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji jakościowej
  • sporządzanie raportów jakościowych i raportowanie do działu handlowego
  • wdrożenie i utrzymanie systemu HACCP
  • zarządzanie reklamacjami: przyjmowanie i wyjaśnianie reklamacji z dostawcami oraz klientami
  • stała kontrola przestrzegania standardów jakościowych na wszystkich etapach procesu
  • ścisła współpraca z działem handlowym
  • współpraca z instytucjami kontroli państwowej

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w branży spożywczej (w szczególności w sektorze owoców i warzyw)
  • znajomości standardów HACCP, ISO 22000 lub IFS/BRC
  • dokładności, precyzyjności, systematyczności, samodzielności w działaniu
  • dyspozycyjności
  • uprawnienia audytora wewnętrznego systemów jakościowych (mile widziane)
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • znajomości języka angielskiego przynajmniej na poziomie B1

oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania i premiowania
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • dofinansowanie do karty Multisport, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego
  • przyjazną atmosferę pracy
  • miejsce pracy Broniszew- Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy
  • godziny rozpoczęcia pracy wczesnoporanne
  • pracujące niedziele (2x w miesiącu, za niedzielę odbierany jest dzień wolny w tygodniu)
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne