Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości

ROGER PUBLISHING WÓJCICCY SPÓŁKA JAWNA

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Wał Miedzeszyński 208a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sprawdzanie jakości produktów i półproduktów pod względem zgodności z opisem technicznym, w szczególności odzieży, obuwia, tkanin, dodatków krawieckich

  • Pomoc krawiecka przy odszywaniu prototypów

  • Testowanie półproduktów i produktów

  • Realizacja planu produkcyjnego

  • Tworzenie, zarządzanie i aktualizacja bazy danych

  • Obsługa maszyn szwalniczych: stębnówka i overlock

  • Współtworzenie parku maszyn

  • Codzienna współpraca z konstruktorem, krawcową, koordynatorami produkcji i projektantami

  • Bliska współpraca z działem e-commerce, magazynem i działem logistyki

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie krawieckie

  • Doświadczenie w szyciu odzieży damskiej, dziecięcej i męskiej

  • Doświadczenie w szyciu na maszynach: stębnówka i overlock

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność, dokładność, rzetelność, spostrzegawczość

Mile widziane

  • Doświadczenie w technologii odzieży lub kontroli jakości

To oferujemy

  • Pracę na pełen etat

  • Umowę o pracę

  • Przyjazną, rodzinną atmosferę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich umiejętności

  • Pyszną kawę

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • rekrutacje wewnętrzne

Kogo poszukujemy?

Jesteś spostrzegawcza/y jak Sherlock Holmes, żadna wada produktu nie ukryje się przed Tobą. Mierzenie, testowanie, sprawdzanie to dla Ciebie przyjemność, a nie tylko obowiązek. Lubisz i znasz się na szyciu i kroju. W sytuacjach kryzysowych potrafisz zachować zimną krew i wymyślić najlepsze rozwiązanie. Wyzwania i zmiany napędzają Cię do działania. Jesteś typem team playera i dbasz o dobrą atmosferę w pracy.

Jeżeli to Ty, czekamy na Ciebie 😊