Oferta pracy

Specjalista ds. jakości

Scope Fluidics S.A.

  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Duchnicka 3

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad dokumentacją Systemu Zarządzania Jakością, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów SZJ w organizacji, archiwizacja zastąpionych dokumentów systemowych

  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu SZJ

  • Udział w audytach wewnętrznych SZJ, audytach dostawców oraz audytach u podwykonawców– planowanie, przeprowadzanie oraz raportowanie

  • Wsparcie w nadzorze nad niezgodnościami oraz statusem wykonania działań korygujących i zapobiegawczych

  • Wsparcie w nadzorze nad realizacją celów jakościowych

  • Udział w audytach certyfikacyjnych SZJ oraz wsparcie w koordynacji działań poaudytowych

  • Wsparcie w przygotowaniach do corocznego Przeglądu Zarządzania

  • Składanie powiadomień do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych

  • Pomoc w systematyzowaniu dokumentacji technicznej wyrobu medycznego do diagnostyki in vitro

  • Udział w procesie certyfikacji wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro

  • Monitorowanie zmian w wymaganiach prawnych dla wyrobów medycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, studia podyplomowe lub szkolenia z zakresu zarządzania jakością będą dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w pracy z Systemem Zarządzania Jakością zgodnym z ISO 13485:2016

  • Bardzo dobra organizacja pracy, staranność, sumienność

  • Komunikatywność

  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie C1 umożliwiającym swobodne czytanie i tworzenie dokumentacji

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • Doświadczenie w certyfikacji wyrobów medycznych, zgłoszeniach, kontaktach z Urzędem Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych

  • Doświadczenie oraz uprawnienia do przeprowadzania audytów wewnętrznych zgodnie z normą ISO 13485:2016

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń wewnętrznych

  • Znajomość dyrektywy dotyczącej wyrobów medycznych do diagnostyki In Vitro 98-79-EC a także rozporządzenia IVDR 2017/746

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Uczestnictwo w unikalnym na skalę świata projekcie wdrożeniowym, pracę nad rewolucyjnym systemem dla diagnostyki medycznej.

  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w interdyscyplinarnym zespole, w tym współpracę z inżynierami konstruktorami, elektronikami, programistami, biochemikami, specjalistami ds. produkcji, działem ochrony własności intelektualnej.

  • Wybitne możliwości rozwoju zawodowego przy realizacji projektów w nowoczesnych technologiach.

  • Możliwości rozwoju w zakresie nadzoru nad Systemem Zarządzania Jakością, certyfikacją wyrobów medycznych oraz

  • Możliwość pracy hybrydowej po okresie próbnym

  • Atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Scope Fluidics jest inkubatorem start-up’ów technologicznych tworzących systemy diagnostyki medycznej w odpowiedzi na największe, globalne zagrożenia w ochronie zdrowia. Obecnie Grupa Scope Fluidics rozwija dwie spółki celowe: Curiosity Diagnostics opracowuje najszybszy na świecie system do wykrywania zakażeń – PCR|ONE, oraz Bacteromic tworząca najbardziej informatywny system do oznaczania lekowrażliwości patogenów bakteryjnych.

Przewiń do profilu firmy