Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Jakości

SCM Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca kontrola jakościowa nad produktami dla sieci restauracji, w tym regularne oceny produktowe,

  • Wsparcie nadzoru nad bazą dostawców oraz dokumentacją powiązaną,

  • Nadzór nad specyfikacjami produktów,

  • Nadzór i aktualizacja procedur jakościowych,

  • Monitoring oraz bieżące wsparcie procesów reklamacyjnych, analiza reklamacji,

  • Kontrola badań zewnętrznych, analiza i monitorowanie wyników.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe profilowe – Technologia Żywności / Żywienie Człowieka lub Chemia Żywności i kierunki pokrewne,

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z jakością żywności,

  • Wysokie zdolności komunikacyjne,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania logicznych wniosków,

  • Samodzielność oraz zdolność organizacji pracy własnej,

  • Pasja oraz chęć pogłębiania wiedzy,

  • Dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie,

  • Dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point),

  • Mile widziana znajomość systemów HACCP/BRC/IFS.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole, w przyjaznej atmosferze w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Otwarte, nastawione na ludzi środowisko pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon).

O nas

AmRest Holdings N.V. (AmRest) jest największym niezależnym operatorem restauracyjnym w Europie Środkowo-Wschodniej. Zarządza restauracjami KFC, Pizza Hut, Burger King, i Starbucks w Polsce, Czechach, na Węgrzech, w Rosji, Bułgarii, Serbii, Chorwacji. Dzięki kulturze „Wszystko Jest Możliwe” AmRest oferuje produkty i dania o wyśmienitym smaku i wyjątkową obsługę w przystępnych cenach. Rozwijamy się dynamicznie wprowadzając nowe marki i zdobywając kolejne rynki. A co najważniejsze stawiamy na ludzi i ich rozwój.

SCM Sp. z o.o. jest członkiem holdingu Amrest.