Specjalista ds. Jakości

DOZ S.A.O firmie

DOZ S.A.

al. Jerozolimskie 134

Warszawa

Zatrudnimy: Specjalistę ds. Jakości

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja specyfikacji produktów pod względem jakościowym z uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawa polskiego i europejskiego
  • przygotowanie i weryfikacja poprawności oznakowania produktów wdrażanych w Marce Własnej
  • monitorowanie jakości produktów Marki Własnej
  • współpraca z laboratoriami
  • bieżące śledzenie zmian w prawie
  • udział w procesie reklamacji (prowadzenie rejestru, analiza przyczyn, wdrażanie działań korygujących)
  • uczestnictwo w audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: chemia, farmacja lub pokrewne)
  • znajomości przepisów prawa polskiego i europejskiego w zakresie środków spożywczych (w tym suplementów diety), kosmetyków, wyrobów medycznych
  • doświadczenia w pracy w dziale jakości
  • doświadczenia we współpracy z urzędami (np. Głównym Inspektorem Sanitarnym i Urzędem Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych oraz Produktów Biobójczych)
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobrej organizacji pracy
  • mile widziane uprawnienia do prowadzenia audytów w branży spożywczej lub kosmetycznej
  • mile widziana znajomość zasad i wymagań zarządzania jakością, w tym normy ISO 9001:2015

Najlepszym kandydatom oferujemy:

  • ulubione miejsce pracy
  • atmosferę wsparcia i życzliwość
  • wysokie standardy etyczne
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • dobrą organizację pracy
  • nowoczesną przestrzeń biurową w dobrej lokalizacji
  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
  • zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy