Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1116 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Jakości (wielobranżowy)

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 2015-05-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polimex-Mostostal S.A. to wiodąca polska Spółka budowlana notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie koncentrująca swoją działalność na perspektywicznych segmentach rynku, jakimi są m.in.: energetyka, petrochemia, przemysł.

    Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Miejsce pracy: Opole

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie wyższe techniczne (zarządzanie jakością, mechaniczne, energetyka).
    • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie nadzorowania i/lub kontroli jakości prac, związanych z realizacją inwestycji energetycznych.
    • Samodzielność i zaangażowanie.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (również technicznego).
    • Dobra znajomość norm, przepisów, dyrektyw.
    • Uprawnienia do badań wizualnych (VT2).
    • Znajomość zagadnień związanych z nadzorowaniem i kontrolą procesów spawalniczych.
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego, dokumentacji technicznych.
    • Dodatkowy atut:
      - posiadane uprawnienia do innych metod badań NDT,
      - certyfikat audytora wewnętrznego EN ISO 9001.
      - ukończone kursy spawalnicze (IWE, EWE)
      - prawo jazdy kat. B

    ZAKRES ZADAŃ

    • Planowanie i koordynacja odbiorów jakościowych wielobranżowych na kontrakcie.
    • Udział w odbiorach oraz inspekcjach wynikających z Programów Inspekcji i Testów (P&IT) oraz Planów Kontroli i Badań (PKiB) prowadzonych na budowie.
    • Nadzór nad terminowym przekazaniem PKiB oraz ich weryfikacja na zgodność z zapisami Umowy, Dyrektywami, Przepisami Prawa, Normami i Procedurami.
    • Nadzór nad powstającą w trakcie procesu budowy i montażu dokumentacją jakościową.
    • Organizowanie lub uczestniczenie w spotkaniach jakościowych.
    • Monitorowanie usterek zaistniałych na budowie, Zgłaszanie zaistniałych niezgodności zgodnie z obowiązującą procedurą NCR.
    • Okresowe raportowanie spraw jakościowych na budowie do Kierownika ds. Kontroli Jakości na Budowie.

    CV z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. nr 101, poz. 926 ze zm. z 2002 r.)" prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj