Ta oferta pracy jest nieaktualna od 923 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Jakości (wielobranżowy)

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 05.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Polimex-Mostostal S.A. to wiodąca polska Spółka budowlana notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie koncentrująca swoją działalność na perspektywicznych segmentach rynku, jakimi są m.in.: energetyka, petrochemia, przemysł.

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Opole

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne (zarządzanie jakością, mechaniczne, energetyka).
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie nadzorowania i/lub kontroli jakości prac, związanych z realizacją inwestycji energetycznych.
  • Samodzielność i zaangażowanie.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (również technicznego).
  • Dobra znajomość norm, przepisów, dyrektyw.
  • Uprawnienia do badań wizualnych (VT2).
  • Znajomość zagadnień związanych z nadzorowaniem i kontrolą procesów spawalniczych.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego, dokumentacji technicznych.
  • Dodatkowy atut:
    - posiadane uprawnienia do innych metod badań NDT,
    - certyfikat audytora wewnętrznego EN ISO 9001.
    - ukończone kursy spawalnicze (IWE, EWE)
    - prawo jazdy kat. B

ZAKRES ZADAŃ

  • Planowanie i koordynacja odbiorów jakościowych wielobranżowych na kontrakcie.
  • Udział w odbiorach oraz inspekcjach wynikających z Programów Inspekcji i Testów (P&IT) oraz Planów Kontroli i Badań (PKiB) prowadzonych na budowie.
  • Nadzór nad terminowym przekazaniem PKiB oraz ich weryfikacja na zgodność z zapisami Umowy, Dyrektywami, Przepisami Prawa, Normami i Procedurami.
  • Nadzór nad powstającą w trakcie procesu budowy i montażu dokumentacją jakościową.
  • Organizowanie lub uczestniczenie w spotkaniach jakościowych.
  • Monitorowanie usterek zaistniałych na budowie, Zgłaszanie zaistniałych niezgodności zgodnie z obowiązującą procedurą NCR.
  • Okresowe raportowanie spraw jakościowych na budowie do Kierownika ds. Kontroli Jakości na Budowie.

CV z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. nr 101, poz. 926 ze zm. z 2002 r.)" prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się