Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości

Brueggen Polska Sp. z o.o.

  • Wilga (pow. garwoliński)

    Wilga (pow. garwoliński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzenie i wdrożenie międzynarodowych norm bezpieczeństwa żywności,

  • Weryfikowanie i monitorowanie dokumentacji wg HACCP, IFS, BRC,

  • Zarządzanie zespołem HACCP,

  • Współpraca przy wprowadzaniu i wdrażaniu systemów zrównoważonego rozwoju,

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych oraz kontroli dot. stanu higieniczno - sanitarnego zakładu,

  • współpraca z działem/produkcji/technicznym w zakresie jakości produktu i utrzymania standardów higieniczno – sanitarnych,

  • Przygotowanie, udział i nadzorowanie audytów certyfikujących i kontroli urzędowych oraz nadzór nad działaniami korygującymi,

  • Przeprowadzanie szkoleń dla innych działów z zakresu dot. HACCP czy wdrażania zaleceń poaudytowych,

  • Przygotowywanie i realizacja szkoleń,

  • Aktywny udział w warsztatach, spotkaniach, projektach.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w Dziale Jakości w firmach produkcyjnych, mile widziane z branży spożywczej,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności, chemia żywności, nauki o żywieniu człowieka, biotechnologia lub pokrewne,

  • biegłość w zakresie wymagań norm BRC, IFS systemu HACCP oraz polskiego i unijnego prawa żywnościowego,

  • umiejętność prowadzenia dokumentacji jakościowej wg IFS/BRC,

  • Praktyczne doświadczenie w prowadzeniu audytów,

  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację,

  • Bardzo dobra umiejętność współpracy oraz pracy projektowej,

  • Znajomość technologii procesów produkcyjnych w przemyśle spożywczym,

  • Umiejętność szkoleń w zakresie GMP/GHP, HACCP,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i planowania zadań.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie,

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach,

  • Pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczną,

  • bezpłatne wejścia na basen, deputaty produktowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

O nas

Jesteśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych, musli i batonów. Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi w Polsce i za granicą.

Przewiń do profilu firmy