Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości

BIO PLANET SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Wilkowa Wieś 7, 05-084, Polska
    Wilkowa Wieś (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

BIO PLANET SPÓŁKA AKCYJNA

Wilkowa Wieś 7

Wilkowa Wieś (pow. warszawski zachodni)

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Wynagrodzenie na 3 miesięcznym okresie próbnym (umowa o pracę):

  • podstawa w wysokości 3.700 zł brutto powiększona o atrakcyjne premie i nagrody miesięczne,
  • podstawa + premia i nagrody razem: około 4.300 zł brutto miesięcznie.

Opis stanowiska pracy:

Zakres obowiązków:
  • tworzenie, aktualizowanie oraz nadzorowanie dokumentacji systemu jakości,
  • prowadzenie rejestrów, nadzór nad zapisami produkcyjnymi,
  • uczestniczenie w audytach wewnętrznych,
  • korespondencja z dostawcami,
  • rozpatrywanie reklamacji i uwag klientów,
  • ocena jakościowa surowców,
  • kontrola wyrobów gotowych,
  • nadzorowanie personelu produkcyjnego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, technologia żywności lub pokrewne,
  • znajomość BRC/IFS lub podobnego standardu,
  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno – epidemiologicznych,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • łatwość formułowania myśli i konstruowania zdań,
  • zainteresowanie problemami jakościowymi i bezpieczeństwa żywności,
  • dodatkowym atutem będą zaświadczenia o odbytych kursach z zakresu systemów jakości oraz znajomość aktów prawnych z zakresu bezpieczeństwa żywności,
  • umiejętność pracy w zespole, cierpliwość, sumienność, zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w warunkach presji czasu.
W zamian oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop),
  • atrakcyjny rabat pracowniczy na produkty dystrybuowane przez firmę,
  • dopłata do karty MultiSportu,
  • dofinansowanie do okularów korekcyjnych,
  • możliwość udziału w szkoleniach,
  • wyjazdy szkoleniowo-integracyjne,
  • możliwości rozwoju i awansu,
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji na stanowiska pracy przez firmę Bio Planet S.A. z siedzibą w Wilkowej Wsi 7, 05-084 Leszno, jako Administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy