Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. jakości

BIO PLANET SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

4 9006 500 brutto / mies.
  • Wilkowa Wieś (pow. warszawski zachodni)

    Wilkowa Wieś (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktualizacja, weryfikacja oraz nadzór nad dokumentacją systemu jakości (BRC FOOD),

  • prowadzenie i nadzór nad rejestrami systemowymi i zapisami produkcyjnymi,

  • szkolenia personelu,

  • nadzór nad harmonogramem badań produktów,

  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych i inspekcji zakładu,

  • czynny udział w audytach zewnętrznych,

  • pozyskiwanie specyfikacji od dostawców i innych dokumentów jakościowych,

  • wystawianie atestów jakościowych,

  • opracowywanie kart produktów i specyfikacji,

  • rozpatrywanie reklamacji klientów,

  • kontrola personelu produkcyjnego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, technologia żywności lub pokrewne,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

  • znajomość BRC/IFS lub podobnego standardu,

  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno–epidemiologicznych,

  • znajomość obsługi pakietu MS Office,

  • łatwość formułowania myśli i konstruowania zdań,

  • zainteresowanie problemami jakościowymi i bezpieczeństwa żywności,

  • dodatkowym atutem będą zaświadczenia o odbytych kursach z zakresu systemów jakości oraz znajomość aktów prawnych z zakresu bezpieczeństwa żywności i prawa żywnościowego,

  • umiejętność pracy w zespole, cierpliwość, sumienność, zaangażowanie,

  • umiejętność pracy w warunkach presji czasu.

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjny rabat pracowniczy na produkty dystrybuowane przez firmę

  • Dopłata do karty MultiSportu

  • Dofinansowanie do okularów korekcyjnych

  • Możliwość udziału w szkoleniach

  • Wyjazdy szkoleniowo-integracyjne

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

  • Możliwość dołączenia do zakładowego PPK

  • Premie jubileuszowe (wypłacane za każdy 5 letni okres przepracowany w firmie)

  • Dojazd do pracy bez korków

  • Darmowy parking dla pracowników

BIO PLANET SPÓŁKA AKCYJNA

Wynagrodzenie na 3 miesięcznym okresie próbnym (umowa o pracę):

Postawa w wysokości 4.200 – 5.700 zł brutto powiększona o atrakcyjne premie i nagrody miesięczne.

Postawa + premia i nagrody razem: od 4.900 do 6.500 zł brutto miesięcznie.

Przewiń do profilu firmy