Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. jakości

BIO PLANET SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

4 900–6 500
brutto / mies.
  • Wilkowa Wieś (pow. warszawski zachodni)
    Wilkowa Wieś (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktualizacja, weryfikacja oraz nadzór nad dokumentacją systemu jakości (BRC FOOD),
  • prowadzenie i nadzór nad rejestrami systemowymi i zapisami produkcyjnymi,
  • szkolenia personelu,
  • nadzór nad harmonogramem badań produktów,
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych i inspekcji zakładu,
  • czynny udział w audytach zewnętrznych,
  • pozyskiwanie specyfikacji od dostawców i innych dokumentów jakościowych,
  • wystawianie atestów jakościowych,
  • opracowywanie kart produktów i specyfikacji,
  • rozpatrywanie reklamacji klientów,
  • kontrola personelu produkcyjnego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, technologia żywności lub pokrewne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • znajomość BRC/IFS lub podobnego standardu,
  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno–epidemiologicznych,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • łatwość formułowania myśli i konstruowania zdań,
  • zainteresowanie problemami jakościowymi i bezpieczeństwa żywności,
  • dodatkowym atutem będą zaświadczenia o odbytych kursach z zakresu systemów jakości oraz znajomość aktów prawnych z zakresu bezpieczeństwa żywności i prawa żywnościowego,
  • umiejętność pracy w zespole, cierpliwość, sumienność, zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w warunkach presji czasu.

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny rabat pracowniczy na produkty dystrybuowane przez firmę
  • Dopłata do karty MultiSportu
  • Dofinansowanie do okularów korekcyjnych
  • Możliwość udziału w szkoleniach
  • Wyjazdy szkoleniowo-integracyjne
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość dołączenia do zakładowego PPK
  • Premie jubileuszowe (wypłacane za każdy 5 letni okres przepracowany w firmie)
  • Dojazd do pracy bez korków
  • Darmowy parking dla pracowników

BIO PLANET SPÓŁKA AKCYJNA

Wynagrodzenie na 3 miesięcznym okresie próbnym (umowa o pracę):

Postawa w wysokości 4.200 – 5.700 zł brutto powiększona o atrakcyjne premie i nagrody miesięczne.

Postawa + premia i nagrody razem: od 4.900 do 6.500 zł brutto miesięcznie.

Specjalista ds. jakości, Wilkowa Wieś (pow. warszawski zachodni)