Oferta pracy

Specjalista ds. jakości

Truvant Europe Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Truvant Europe Sp. z o.o.

Wrocław

Twoje zadania:

  • Inicjowanie działań na rzecz poprawy i zapewnienia jakości w procesie produkcji z użyciem narzędzi jakościowych
  • Nadzór i tworzenie dokumentacji jakościowej związanej z wdrażaniem produktu
  • Komunikacja z dostawcami oraz z Klientem
  • Zarządzanie reklamacjami oraz akcjami korygującymi/zapobiegawczymi, wsparcie w analizie, definiowaniu przyczyn źródłowych dla reklamacji wewnętrznych/zewnętrznych.

Jeżeli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (ewentualnie student ostatniego roku)
  • Znajomość narządzi analizy problemów jakości (PDCA,DMAIC lub pokrewnych)
  • Mile widziane doświadczenie w środowisku produkcyjnym
  • Mile widziana znajomość systemu ERP
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy m.in.:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę (na czas określony) w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w ciekawych projektach
  • Szeroki pakiet benefitów dopasowanych do Ciebie!

Ogłoszenie archiwalne