Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Jakości

POLMER Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

POLMER Sp. z o.o.

Wrocław

POLMER Sp. z o. o to producent z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Dzięki dobrze wykwalifikowanemu zespołowi pracowników skutecznie wdrażamy nowoczesne technologie i staramy się sprostać potrzebom naszych Klientów.  W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie i analiza zgodności procesów produkcyjnych z wyznaczonymi standardami i celami jakościowymi,
  • Identyfikacja oraz kontrola działań mających wpływ na jakość produktów,
  • Analiza przyczyn działań niezgodnych i inicjowanie działań związanych z ciągłym doskonaleniem procesów zwłaszcza działań zapobiegawczych,
  • Badanie satysfakcji klienta na podstawie otrzymanej informacji zwrotnej,
  • Obsługa jakościowa reklamacji (analiza reklamacji), kontakt z klientem (raportowanie reklamacji), koordynacja działań po reklamacyjnych,
  • Prowadzenie/ współudział w audytach jakościowych, klientowskich, systemowych (ISO, TS), definiowanie działań korygujących,
  • Nadzorowanie dokumentacji na etapie wdrażania projektów oraz na linii produkcyjnej, przygotowywanie i uaktualnianie dokumentacji wymaganej przez klienta,
  • Współudział w tworzeniu i aktualizacji FMEA,
  • Szkolenie operatorów/ kontrolerów w zakresie wymagań jakościowych obowiązujących w zakładzie.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Minimum dwa lata doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie z obszaru procesów wtrysku będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość zasad i procedur związanych z systemem zarządzania jakością ISO 9001,
  • Analityczne myślenie i kreatywność w rozwiązywanie problemów,
  • Znajomość narzędzi zarządzania jakością (FMEA, MSA, SPC, Metodologia 8D),
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Zdolności organizacyjne, inicjatywa i umiejętność współpracy,
  • Umiejętności planowania i realizowania działań.

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie nowych uprawnień,
  • Umowa o pracę,
  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka obcego i inne),
  • Przyjemną i wspierającą atmosferę pracy.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z zaznaczoną w temacie nazwą stanowiska, klikając:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Polmer Sp. z o.o.. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne