Oferta pracy

Specjalista ds. jakości

artgeist Sp. z o.o.O firmie

  • Lotnicza 24, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

artgeist Sp. z o.o.

Lotnicza 24

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad wyrobem w toku produkcji

  • Kontrola ostateczna produktów

  • Prowadzenie dokumentacji z przeprowadzonych badań i czynności kontrolnych

  • Opiniowanie zwrotów na magazyn i reklamacji jakościowych

  • Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników produkcji

  • Współpraca z kierownikami produkcji w celu usprawnienia procesu produkcyjnego oraz zachowania standardów jakościowych

  • Inicjowanie działań korygujących, zapobiegawczych oraz usprawniających w podległych działach produkcyjnych

  • Praca analityczna nad danymi o reklamacjach, niezgodnościach

  • Udział w projektach nad nowymi produktami, nowymi materiałami, tworzenie dokumentacji i raportów z prac projektowych

Nasze wymagania

  • 3 -letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem jakością - warunek konieczny

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Dobra znajomość obsługi programów: MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

  • Doświadczenie w tworzeniu systemu ISO mile widziane

  • Znajomość regulacji CE mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego ma poziomie B2

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu, rozwiązywaniu problemów

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Widoczne, mierzalne i doceniane efekty pracy

  • Dostęp do wielu obiektów sportowych dzięki karcie MultiSport

  • Atrakcyjne zniżki na wszystkie produkty firmy

  • Możliwość przyłączenia się do pakietu medycznego oraz ubezpieczenia grupowego - Twoje zdrowie oraz bezpieczeństwo są dla nas ważne

  • miejsce pracy Wrocław ul. Stargardzka 2a Zakład produkcyjny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi