Ta oferta pracy jest nieaktualna od 646 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Jakości

  • Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy?
    Chcesz pracować w międzynarodowym koncernie spożywczym?
    Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

    w Oddziale Nestlé Purina w Nowej Wsi Wrocławskiej
    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

    Poznaj zakres obowiązków:

    • Weryfikacja poprawności działania sprzętu laboratoryjnego i produkcyjnego
    • Zwalnianie surowców, półproduktów i produktów gotowych w systemie SAP
    • Prowadzenie szkoleń dla pracowników z zakresu bezpieczeństwa i jakości żywności
    • Udział w zadaniach związanych z funkcjonowaniem systemu HACCP i systemów jakości
    • Podejmowanie działań korygujących oraz inicjowanie działań zapobiegawczych w obszarze jakości i bezpieczeństwa surowców, półproduktów i produktów gotowych.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego z obszaru chemia, technologia chemiczna, technologia żywności (lub pokrewne)
    • Dobrej znajomości j. angielskiego
    • Min. rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej branży spożywczej
    • Znajomości obsługi sprzętu laboratoryjnego
    • Znajomości zasad GLP i GMP, systemu HACCP, systemów jakości
    • Precyzji i dokładności w pracy, komunikatywności
    • Samodzielności i dużego zaangażowania w pracę
    • Znajomości zasad TPM, LEAN

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy
    • Bardzo dobrą atmosferę pracy
    • Sponsorowane ubezpieczenie na życie
    • Opiekę medyczną
    • Fundusz emerytalny
    • Dodatkowe korzyści zgodnie z polityką firmy

    Zgłoszenia (CV) wraz ze wskazaniem nazwy stanowiska
    prosimy przesyłać za pomocą przycisku

    Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.