Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. jakości

  • Wykroty (pow. bolesławiecki), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2019-05-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CUSTO POL SA czołowy producent dywaników oraz dystrybutor akcesoriów samochodowych w Europie. 15 lat doświadczenia na rynku krajowym jak i zagranicznym. Lider w kategorii dywaniki tekstylne oraz PCV.

    Opis stanowiska:

    Praca na tym stanowisku będzie polegała na:

    • sprawowaniu merytorycznego nadzoru nad wszystkimi pracami i działaniami związanymi z funkcjonowaniem i utrzymywaniem Systemu Zarzadzania Jakością IATF 16949:2016, a w szczególności:
      • ustalanie rodzaju i zakresu szkoleń dla załogi celem zapewnienia odpowiedniego stopnia wiarygodności, iż system jest rozumiany i efektywny,
      • upowszechnianie w firmie świadomości dotyczącej wymagań klienta,
      • podejmowanie decyzji w sprawie projektowania zmian w dokumentacji systemowej,
      • opiniowanie powstających materiałów i dokumentów pod względem zgodności z funkcjonującym systemem zarzadzania jakością,
      • inicjowanie przeprowadzania audytów systemu zarządzania jakością lub jego elementów u dostawców,
      • przygotowywanie materiałów i uczestniczenie w przeglądach funkcjonowania systemu zarzadzania jakością dokonywanych przez kierownictwo,
      • reprezentowanie firmy na zewnątrz w sprawach związanych z jakością,
      • wstrzymanie procesu produkcji w przypadku stwierdzenia niezgodności w produkowanych wyrobach,
    • monitorowaniu wskaźników jakości,
    • udziale w zarządzaniu reklamacjami klientów,
    • sporządzanie reklamacji do dostawców,
    • nadzór nad środkami kontrolno-pomiarowymi.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe
    • znajomość wymagań IATF 16949
    • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
    • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
    • możliwość rozwoju,
    • pracę w renomowanej firmie z wysoką pozycją zarówno na rynku krajowym jak i europejskim, pracę w młodym, dynamicznym zespole.

    CV można składać osobiście w godzinach od 8 - 16
    w siedzibie firmy w Wykrotach przy ul. Parkowej 31
    lub za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Więcej informacji o firmie na stronie www.custopol.com