Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółki ASTAR z siedzibą w Bielsku- Białej przy ul. Świt 33, dla potrzeb procesu rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem danych są spółki ASTAR, podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami ustawy Kodeksu pracy jest niezbędne dla potrzeb procesu rekrutacji, podanie dodatkowych danych jest dobrowolne, przysługuje mi prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, równocześnie wyrażam zgodę na przechowywania mojego CV na poczet przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż 6 miesięcy, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej na www.astar.pl
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
ASTAR

Specjalista ds. jakości wyrobów medycznych

ASTARO firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 21 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i sprawdzanie dokumentacji w systemie oceny zgodności wyrobów medycznych

  • Udział w pracach związanych z testowaniem i walidacją wyrobów medycznych

  • Udział w rozwiązywaniu wewnętrznych i zewnętrznych problemów jakościowych

  • Współpraca i utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami usług w zakresie badań i certyfikacji wyrobów medycznych

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki to inżynieria biomedyczna, elektronika, elektrotechnika, materiałoznawstwo)

  • Znajomość podstaw metrologii (wielkości fizyczne, metody pomiaru, dokładności, statystyka)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie ze zrozumieniem dokumentacji i norm, przygotowywanie dokumentacji oraz prowadzenie korespondencji (w tym słownictwo specjalistyczne)

  • Obsługa w podstawowym zakresie przynajmniej jednego z programów graficznych (np. Corel)

  • Dobra znajomość narzędzi pakietu Office (Word, Excel)

  • Samodzielność i dokładność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

Mile widziane

  • znajomość podstaw funkcjonowania systemów zarządzania jakością

  • znajomość systemów oceny zgodności produktów

  • znajomość drugiego języka

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji

  • Prace w miłej atmosferze

ASTAR

Firma ASTAR zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą nowoczesnych urządzeń dla potrzeb fizykoterapii i rehabilitacji. Główną specjalnością naszej firmy są elektroniczne urządzenia i systemy.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje