Ta oferta pracy jest nieaktualna od 229 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. jakości z j.niemieckim

  • Ostaszewo (pow. toruński), kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Boryszew Tensho Poland, wchodząca w skład Grupy Boryszew Automotive Plastics, to nowoczesna firma produkcyjna będąca jednym ze światowych liderów w dziedzinie formowania wtryskiem, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości wyrobów z plastiku dla branży motoryzacyjnej. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Ostaszewo
    Miejsce pracy: Ostaszewo (pow. toruński)

    Opis stanowiska:

    • Codzienne monitorowanie, diagnozowanie wad procesu i wprowadzanie działań korygujących,
    • Wykorzystywanie narzędzi statystycznych do analizy danych i identyfikacji głównych przyczyn defektów,
    • Wspieranie wdrożenia nowego procesu, produktu na linii produkcyjnej,
    • Obsługa procesu reklamacji oraz inicjowanie działań wynikających z raportów 8D
    • Przeprowadzanie badań zgodnych z normą TL1010 (palność)
    • Reprezentowanie Działu Jakości w obrębie Produkcji (Wtryskarki, Montaż, Lakiernia)
    • Opracowywanie oraz aktualizacja dokumentów dot. jakości w obszarze Produkcji (instrukcje kontroli, wzorce graniczne, wskaźniki, dokumentacja APQP)
    • Merytoryczne wspieranie działów zaangażowanych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (bądź student ostatniego roku studiów)
    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), mile widziana znajomość j. angielskiego,
    • doświadczenie w pracy w obszarze jakości min. 2 lata, dobra znajomość procesów jakościowych i produkcyjnych,
    • znajomość narzędzi jakościowych i umiejętność ich praktycznego zastosowania,
    • mile widziane szkolenie z zakresu VDA 6.5,
    • dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office ,
    • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej ,
    • umiejętność rozwiązywania problemów,
    • bardzo dobra organizacja pracy; dyspozycyjność, dokładność, sumienność i terminowość

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
    • profesjonalne środowisko pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania
    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

    Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
    bottom