Oferta pracy

TPG Katowice

Specjalista ds. Jakości z językiem polskim

TPG KatowiceO firmie

  • Chorzowska 146d, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 08 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Chorzowska 146d

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Analiza jakości pracy konsultantów zgodnie z wytycznymi Klienta oraz standardów Teleperformance

  • Przygotowywanie raportów jakościowych oraz analiza wskaźników KPI

  • Organizacja oraz prowadzenie spotkań mających na celu poprawę jakości indywidualnego konsultanta oraz grupy konsultantów

  • Przekazywanie do zespołu projektowego informacji zwrotnej dotyczącej jakości pracy konsultantów oraz sugerowanie potrzeb re-treningów lub innych działań służących poprawieniu wyników

Podział czasu pracy
60%

Analiza kontaktów pod kątem zgodności z politykami

15%

Formułowanie komunikacji do zespołu konsultantów

15%

Przerwy, prowadzenie szkoleń i coachingów oraz inne zadania

10%

Analiza polityk klienta oraz zapewnienie zgodności

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka polskiego oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Biegła obsługa pakietu Microsoft Office (szczególnie MS Excel)

  • Posiadanie zdolności analitycznych, myślenia systemowego oraz łatwości przyswajania nowych zagadnień,

  • Stawiamy na kreatywne myślenie, efektywne oraz skuteczne rozwiązywanie problemów i pasję w pracy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy oraz pakiet benefitów.

  • Dodatkowo płatne weekendy.

  • Stabilne zatrudnienie, na które COVID nie ma wpływu.

  • Realną możliwość awansu i rozwoju kariery (ponad 150 awansów wewnętrznych w 2020 roku).

  • Możliwość udziału w ponad 40 rodzajach szkoleń oraz dostęp do platformy e-learningowej.

  • Mentoring.

  • Treningi umiejętności miękkich.

  • Zdobędziesz doświadczenie w międzynarodowej firmie, której kultura organizacyjna opiera się na tolerancji i różnorodności (zatrudniamy obywateli z ponad 55 państw).

  • Happy hours: Pizza days, owocowe środy, eventy firmowe i pyszna kawa.

  • Szkolenia wewnątrzfirmowe.

  • Wymiana wiedzy technicznej w firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • praca zdalna na czas COVID (szkolenie w Katowicach)

  • nauka języków obcych (6 języków do wyboru)

Tak się u nas pracuje