Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Jakości z językiem polskim

TPG KatowiceO firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

TPG Katowice

Chorzowska 146d

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Analiza jakości pracy konsultantów zgodnie z wytycznymi Klienta oraz standardów Teleperformance
  • Przygotowywanie raportów jakościowych oraz analiza wskaźników KPI
  • Organizacja oraz prowadzenie spotkań mających na celu poprawę jakości indywidualnego konsultanta oraz grupy konsultantów
  • Przekazywanie do zespołu projektowego informacji zwrotnej dotyczącej jakości pracy konsultantów oraz sugerowanie potrzeb re-treningów lub innych działań służących poprawieniu wyników

Podział czasu pracy

60%

Analiza kontaktów pod kątem zgodności z politykami

15%

Formułowanie komunikacji do zespołu konsultantów

15%

Przerwy, prowadzenie szkoleń i coachingów oraz inne zadania

10%

Analiza polityk klienta oraz zapewnienie zgodności

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka polskiego oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Biegła obsługa pakietu Microsoft Office (szczególnie MS Excel)
  • Posiadanie zdolności analitycznych, myślenia systemowego oraz łatwości przyswajania nowych zagadnień,
  • Stawiamy na kreatywne myślenie, efektywne oraz skuteczne rozwiązywanie problemów i pasję w pracy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy oraz pakiet benefitów.
  • Dodatkowo płatne weekendy.
  • Stabilne zatrudnienie, na które COVID nie ma wpływu.
  • Realną możliwość awansu i rozwoju kariery (ponad 150 awansów wewnętrznych w 2020 roku).
  • Możliwość udziału w ponad 40 rodzajach szkoleń oraz dostęp do platformy e-learningowej.
  • Mentoring.
  • Treningi umiejętności miękkich.
  • Zdobędziesz doświadczenie w międzynarodowej firmie, której kultura organizacyjna opiera się na tolerancji i różnorodności (zatrudniamy obywateli z ponad 55 państw).
  • Happy hours: Pizza days, owocowe środy, eventy firmowe i pyszna kawa.
  • Szkolenia wewnątrzfirmowe.
  • Wymiana wiedzy technicznej w firmie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • praca zdalna na czas COVID (szkolenie w Katowicach)
  • nauka języków obcych (6 języków do wyboru)

Specjalista ds. Jakości z językiem polskim, Chorzowska 146d, Katowice